• "Znani, nie do końca zapamiętani. Alfons Maria Buchholz (1884 -1957) – zasłużony mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego" Galeria zdjęć

Dziś w Małym Refektarzu Zamek/Muzeum Warmińskie w Lidzbarku Warmińskimodbyła się prelekcja z cyklu: Znani, nie do końca zapamiętani. Alfons Maria Buchholz (1884 -1957) – zasłużony mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego.

• "Znani, nie do końca zapamiętani" Alfons Maria Buchholz - zasłużony mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego

Już jutro serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu: "Znani, nie do końca zapamiętani" Alfons Maria Buchholz - zasłużony mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego.

• Kwerenda w Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie Galeria zdjęć

W dniach 19-20 października nasze koleżanki przeprowadziły kwerendę w Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie.

• Tidvis - partnerem projektu

Kilkukrotnie wspominaliśmy już, o tajemniczym projekcie związanym z tworzeniem wizualizacji w 3D. Czas najwyższy zdradzić coś więcej!

• Zapraszamy do współtworzenia tablicy Galeria zdjęć

• Ksiądz Alfons Maria Buchholz

W listopadzie w ramach projektu "Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim — perły architektury gotyckiej w Polsce — III etap" odbędzie się w lidzbarskim zamku spotkanie z cyklu "Znani, nie do końca zapamiętani, którego bohaterem będzie Alfons Maria Buchholz (1884-1957) zasłużony mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego.

• Delegacja z rumuńskiego Okręgu Dolj Galeria zdjęć

Dziś Muzeum Warmii i Mazur odwiedziła delegacja z rumuńskiego Okręgu Dolj: Vasile Dorin-Cosmin - Przewodniczący Rady Okręgu Dolj, Baluta Elena-Daniela – Dyrektor Departamentu Spraw Europejskich, Marian-Sorin Manda– Dyrektor Międzynarodowego Portu Lotniczego Craiova, Florin Ridiche – Dyrektor Muzeum Oltenia.

• Kwerenda w Warszawie i Wilanowie Galeria zdjęć

Na pewno pamiętają Państwo o sierpniowym szkoleniu naszych pracowników, na którym uczyliśmy się tworzyć modele 3D na podstawie zdjęć. Wspominaliśmy wtedy, że ta umiejętność jest nam potrzebna ponieważ chcemy udostępnić Państwu możliwość wirtualnego zwiedzania jednego z naszych zabytków.

• Szkolenie z partnerem norweskim Galeria zdjęć

Zrób to na zamku! Zamek/Muzeum Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim jako centrum regionalnej sieci biznesowo – kulturalnej.

• Szkolenie Agisoft

Kraków, 24-25 sierpnia 2021 r.

• Muzyka barokowych ogrodów

Zamek w Lidzbarku Warmińskim, 31 sierpnia 2021 (wtorek), godz. 13.00

• Szkolenie dla lokalnych artystów

Zamek w Lidzbarku Warmińskim, 30 lipca 2021 r.

• Szkolenie „Zasady skutecznej promocji w instytucjach kultury” Galeria zdjęć

Zamek w Lidzbarku Warmińskim, 28 lipca 2021 r.

• Szkolenie "Kreatywność w działaniach edukacyjnych w muzeum"

Zamek w Lidzbarku Warmińskim, 9 lipca 2021 r.

• Szkolenie "Metody projektowania oferty kulturalnej" Galeria zdjęć video

Zamek w Lidzbarku Warmińskim, 8 lipca 2021 r.